Jump to content

Covorase


Recommended Posts

Am stabilit la intalnirea din martie ca se pot folosi covorasele de la X100 si pe X150. Verificarea s-a facut prin probare directa.

Cu tavita de portbagaj e alta poveste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

  • 5 months later...

Sunt de la Hotauto. Materialul este un fel de spuma, asemănătoare cu talpa de papuc. Îmi plac că se așează tare bine .. sper sa fie și rezistente in timp.0bfb18dfcf320e69f1169b62d8ffc7f0.jpgeadfd39116a11fed0d27c3742ac71307.jpg

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Multumesc pentru raspuns.

Sunt curios cum se comporta toamna dar mai ales iarna cu zapada topita de pe bocanci, cata apa pot retine fara sa se reverse pe mocheta.

Eu am ales modelul de mai jos fiindca toate covorasele au bordura inalta si se potrivesc bine. Sunt facute dintr-un amestec de plastic si cauciuc. As fi preferat sa fie din cauciuc 100%. Au costat cca. 150 lei.

img_25487.jpg

Editat de StefBacau
Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

  • 4 weeks later...
On 8/26/2022 at 7:49 PM, Gabriel82 said:

Sunt de la Hotauto. Materialul este un fel de spuma, asemănătoare cu talpa de papuc. Îmi plac că se așează tare bine .. sper sa fie și rezistente in timp.0bfb18dfcf320e69f1169b62d8ffc7f0.jpgeadfd39116a11fed0d27c3742ac71307.jpg

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Poze făcute de tine sau de pe site-ul vânzătorului? Arată destul de bine. Celelalte lasă de dorit...

The quieter you become, the more you can hear...
Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Poze făcute de tine sau de pe site-ul vânzătorului? Arată destul de bine. Celelalte lasă de dorit...
Sunt făcute de mine. Se comporta bine până acum, au prins și o ploicica ușoară. Momentan nu le-am dat jos, a fost suficient un aspirator și șters cu o laveta umeda.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...